Wellness

Oddychujte a očistite svoje telo od škodlivín. Sauna je miestom relaxu a pokoja s mimoriadne pozitívnymi účinkami na zdravie človeka. Náš vodný svet poskytuje veľký výber vodných plôch a aktivít od teplej vírivky a relaxačného bazénu až po prírodné kúpanie vo vodnej nádrži.

Pre vybavenie objednávok a zodpovedanie potrebných informácií ohľadom wellness , plaveckého bazéna športovísk kontaktujte wellness recepciu na t.č. +421 918 784 474 v čase od 13:00 - 21:00 hod.

Saunový svet


Infrasauna


Tento druh sauny zaručuje hlbšie a účinnejšie prehriatie vďaka infra-žiareniu (elektrické vyhrievacie vlákna generujú infračervené lúče, 40 – 60 °C), a to aj napriek nízkej teplote, ktorá preniká priamo do svalov. Následne sa posilňuje srdce, telo sa očisťuje a omladne zvnútra i zvonka!

Eukalyptová sauna


Horúca parná sauna s vôňou Eukalyptu (teplota do 60°C pri 100 % vlhkosti vzduchu) je vynikajúca na uvoľnenie dýchacích ciest a relaxáciu unavených svalov. Eukalyptus zároveň posilňuje Váš imunitný systém.

Rímsky parný kúpeľ


Táto sauna je vhodná kvôli teplej pare (jemné teplo s teplotou v rozmedzí 45 – 50 °C), ktorá pomáha vylučovaniu toxických látok z krvi a tukového tkaniva prostredníctvom potných žliaz. Tento proces zároveň regeneruje a očisťuje Vašu pokožku.

Fínska sauna


Tradícia tohto druhu sáun siaha hlboko do histórie (s teplotou medzi 70 – 100 °C) . Horúca sauna s nádobou vody a varechou, ktorá slúži na zalievanie kameňov uložených na vrchu piecky, určených na vyhrievanie sauny. Polievaním kameňov sa vytvorí vysoká dávka vlhkej pary, ktorá zvyšuje vlhkosť a teplotu v celej saune. Po chladnej sprche sa odporúča vstúpiť do ľadového kúpeľa a ochladiť telo.

Slnečná lúka


Miesto s príjemnou teplotou a svetlom určená pre dokonalý relax po pobyte vo wellness.

Tepidárium


Relaxačná miestnosť bola v starorímskych kúpeľoch miestom s teplým vzduchom. Príjemná hudba, vyhrievané ležadlá a tlmené osvetlenie Vám ponúka tiež možnosť odpočinku.

Vodný svet


Ľadový vodopád


Využite možnosť rýchleho ochladenia po saunovaní.

Kneipov reflexný kúpeľ


Procedúra stimuluje prostredníctvom reflexných plôch chodidiel nielen krvný obeh, ale aj jednotlivé orgány v tele. Odporúčame pri bolestiach hlavy, poruchách prekrvenia ako žilová gymnastika pri začínajúcich varixoch, uvoľňuje členky a kĺby nôh. Pri procedúre vstúpi klient najprv do kúpeľa teplého (1 min.), potom prestúpi do studeného kúpeľa (15 s.), cyklus 10-15 min., ukončí studenou vodou.

Multifunkčná sprcha s atrakciami


Komfortný model sprchy s osvetlením a výberom vodného lúča.

Antikorový bazén s protiprúdom a tryskami s rozmermi 12x7mOchladzovací bazén


Najúčinnejšie, ale aj najnáročnejšie pre srdcovocievny systém je ochladzovanie v bazéne. Pri ochladzovaní (10 – 11 °C voda) sa prudko zvyšuje krvný tlak a to v závislosti od stupňa teploty vody. Zásadne sa treba ponoriť po krk, hlava sa do vody neponára. Ak je na to dostatok priestoru, vo vode sa má voľne pohybovať, nie šantiť. Do vody sa nikdy neskáče.

Jaccuzzi - vírivý bazén


Kombinácia intenzívnej hydroterapie a hydromasáže dokonale uvoľňuje svalové napätie, podporuje látkovú výmenu a posilňuje celkový imunitný systém organizmu.

Prírodné kúpanie vo vodnej nádrži Domaša

k dispozícii pre všetkých návštevníkov Domaše
štrková pláž

Otváracie hodiny

Pondelok 15:00 - 21:00
Utorok - Piatok 14:00 - 21:00
Sobota - Nedeľa 11:00 - 21:00

Posledný vstup do wellness je o 19:30.

Skupinové vstupy do wellness po telefonickom dohovore.

Cenník

Dospelá osoba
1-hodinový vstup 14 €
2-hodinový vstup 20 €
Neobmedzený vstup 26 €
Dieťa (13 r. - 18 r.) / študenti / dôchodcovia (od 62 r.) / ZŤP / ZŤP S
1-hodinový vstup 10 €
2-hodinový vstup 15 €
Neobmedzený vstup 20 €
Permanentka 1-hodinová 2-hodinová
5 vstupová 67 € 95 €
10 vstupová 126 € 180 €
20 vstupová 238 € 340 €
30 vstupová 336 € 480 €
Súkromný prenájom celého wellness
čas prenájmu po dohode s pracovníkom hotela
2-hodinový prenájom wellness 400 €
* v cene je zahrnutý poplatok za zapožičanie plachty **posledný vstup do wellness je do 19:30 hod. ***doplatok za každých 15 minút nad rámec zakúpeného vstupu je 2 € ****nepovolený vstup osobám mladším ako 13 rokov
ZVÝHODNENÁ PONUKA
Plavecký bazén + Wellness
Využite možnosť zvýhodneného vstupného do plaveckého bazéna a wellness.
Cenník
Odporúčame
Ako sa správne saunovať
Pre saunový kúpeľ potrebujete minimálne 2 hodiny času a len veľmi málo ošatenia - 1 osušku.
Čítajte viac
Zvýhodnená ponuka
3-chodové menu + wellness vstup
Čítajte viac
Darčekový poukaz
Celodenný wellness vstup
Kúpiť