Hotel a okolie

Svojou originálnou architektúrou hotel zapadá do okolitého prostredia, no zároveň nesie rukopis svojho autora a neskĺzava do všednosti. Vkusné exteriérové a interiérové riešenia predstavujú kombináciu kvality, ergonómie a estetiky. Bezprostredné okolie hotela sa dá charakterizovať ako harmonická oáza, ktorá je ako stvorená na relax. Zaujímavé zážitky však ukrýva aj širší región. Presvedčte sa na vlastné oči.

O hoteli

Vitajte v novom štvorhviezdičkovom hoteli na východnom Slovensku. Poloha na brehu jednej z najčistejších vodných plôch na Slovensku, vodnej nádrže Veľká Domaša, poskytuje silný zážitok. Hotel v objatí voňavých lesov pripomína loď v bezpečnom prístave a pohľad na pokojnú hladinu vás naplní harmóniou.

Tipy na výlet

Hotel Zelená Lagúna poskytuje dokonalé miesto pre oddych, ak si však chcete obuť túlavé topánky a zmeniť vzduch, región ponúka množstvo atraktívnych lokalít.

Kariéra

Radi by ste sa stali súčasťou nášho tímu, pracovali v príjemnom prostredí a naučili sa novým veciam?

Momentálne hľadáme kolegov na tieto pracovné pozície:

* KUCHÁR / KUCHÁRKA
* BARMAN / BARMANKA
* ČAŠNÍK / ČAŠNÍČKA

V prípade záujmu nám zašlite email so žiadosťou, Vaším životopisom a motivačným listom na adresu personalista@zelenalaguna.sk.


Dostupná lokalita

Hotel je dobre dostupný z medzinárodného letiska v Košiciach a nachádza sa v dosahu pravidelnej autobusovej dopravy. V prípade záujmu ponúkame individuálnu dopravu.

Vodné športy

Plávanie, rybačka či jachting. Priezračne čistá vodná nádrž predstavuje raj pre všetky vodné športy a bezpečné kúpanie aj pre najmenších.

Konferencie a oslavy

Dokonalé priestory pre svadby, konferencie, alebo teambuildingy. Hotel dokážeme v okamihu prispôsobiť akýmkoľvek požiadavkám.

Aktivity v okolí

Poprechádzajte sa v okolitých lesoch, alebo navštívte unikátne drevené kostolíky, hrady a zámky, či národnú kultúrnu pamiatku, pamätník bitky o Dukliansky priesmyk. Odporúčame aj múzeum Andyho Warhola.

Gastronómia svetovej úrovne

Kuchyňa hotela je zameraná na čerstvé a kvalitné suroviny s dôrazom na regionálne chute. Citlivo a vkusne zostavené menu uspokojí aj najnáročnejších gurmánov.

Wellness

Rozmaznáme vás. Absolútny relax pre telo aj dušu predstavujú naše sauny, masáže, procedúry a bazény, pri ktorých si môžete vychutnávať čerstvé ovocné šťavy.