Hotel a okolie

Svojou originálnou architektúrou hotel zapadá do okolitého prostredia, no zároveň nesie rukopis svojho autora a neskĺzava do všednosti. Vkusné exteriérové a interiérové riešenia predstavujú kombináciu kvality, ergonómie a estetiky. Bezprostredné okolie hotela sa dá charakterizovať ako harmonická oáza, ktorá je ako stvorená na relax. Zaujímavé zážitky však ukrýva aj širší región. Presvedčte sa na vlastné oči.

O hoteli

Vitajte v novom štvorhviezdičkovom hoteli na východnom Slovensku. Poloha na brehu jednej z najčistejších vodných plôch na Slovensku, vodnej nádrže Veľká Domaša, poskytuje silný zážitok. Hotel v objatí voňavých lesov pripomína loď v bezpečnom prístave a pohľad na pokojnú hladinu vás naplní harmóniou.

Náučná okružná plavba po Domaši

Zažite úžasnú okružnú plavbu po Domaši!

Tipy na výlet

Hotel Zelená Lagúna poskytuje dokonalé miesto pre oddych, ak si však chcete obuť túlavé topánky a zmeniť vzduch, región ponúka množstvo atraktívnych lokalít.

Kariéra

Radi by ste sa stali súčasťou nášho tímu, pracovali v príjemnom prostredí a naučili sa novým veciam?

Momentálne hľadáme kolegov na tieto pracovné pozície:

* KUCHÁR / KUCHÁRKA
* BARMAN / BARMANKA
* ČAŠNÍK / ČAŠNÍČKA

V prípade záujmu nám zašlite email so žiadosťou, Vaším životopisom a motivačným listom na adresu personalista@zelenalaguna.sk.


Dostupná lokalita

Hotel je dobre dostupný z medzinárodného letiska v Košiciach a nachádza sa v dosahu pravidelnej autobusovej dopravy. V prípade záujmu ponúkame individuálnu dopravu.

Vodné športy

Plávanie, rybačka či jachting. Priezračne čistá vodná nádrž predstavuje raj pre všetky vodné športy a bezpečné kúpanie aj pre najmenších.

Konferencie a oslavy

Dokonalé priestory pre svadby, konferencie, alebo teambuildingy. Hotel dokážeme v okamihu prispôsobiť akýmkoľvek požiadavkám.

Aktivity v okolí

Poprechádzajte sa v okolitých lesoch, alebo navštívte unikátne drevené kostolíky, hrady a zámky, či národnú kultúrnu pamiatku, pamätník bitky o Dukliansky priesmyk. Odporúčame aj múzeum Andyho Warhola.

Gastronómia svetovej úrovne

Kuchyňa hotela je zameraná na čerstvé a kvalitné suroviny s dôrazom na regionálne chute. Citlivo a vkusne zostavené menu uspokojí aj najnáročnejších gurmánov.

Wellness

Rozmaznáme vás. Absolútny relax pre telo aj dušu predstavujú naše sauny, masáže, relaxačný a plavecký bazén.