Rekreačné poukazy

Dovolenkujte odteraz výhodnejšie a načerpajte energiu zo slovenskej prírody!

Od 1.1.2019 máte možnosť využiť príspevok na rekreáciu od zamestnávateľa až 275 Eur.

Čo by ste mali vedieť ?

 

  • Každý zamestnávateľ, ktorý zamestnáva viac ako 49 zamestnancov je povinný poskytnúť zamestnancovi príspevok na rekreáciu – tzv. rekreačný poukaz vo výške  55%  oprávnených výdavkov, max. však v sume 275 Eur ročne.

  • Zamestnávatelia, ktorí zamestnávajú menej ako 50 zamestnancov majú možnosť poskytnúť rekreačný poukaz dobrovoľne ako zamestnanecký benefit.

  • Nárok na poukaz má zamestnanec, ktorý vo firme odpracoval najmenej 2 roky.

  • Príspevok je oslobodený od daní a odvodov

  • Rekreačný poukaz môže využiť osoba, ktorej bol vydaný alebo jej rodinní príslušníci, ktorí sa so zamestnancom zúčastňujú na rekreácií (manžel/manželka, druh/družka, deti, rodičia žijúci v jednej domácnosti). Je potrebné ho využiť do konca príslušného kalendárneho roka, v ktorom bol vydaný, inak prepadne.

  • Poukaz je možné použiť aj na úhradu nákladov na pobytové či na denné prázdninové tábory pre deti zamestnancov.

  • Poukaz na dovolenku je možné použiť len na území Slovenka a to za účelom služieb cestovného ruchu spojených s ubytovaním minimálne na 2 noci, ktorého súčasťou môžu byť aj stravovacie služby, wellness alebo iné služby zahŕňajúce oddych a rekreáciu.

 

Hotel Zelená Lagúna vám pomôže vypočítať cenu pobytu a vybrať si ideálny pobyt pre vás.

Zavolajte nám alebo nám napíšte.

 

Kontaktné údaje:

 

Rezervácie

Tel.: +421 915 930 345

rezervacie@zelenalaguna.sk

 

 

Wellness pobyt


Dýchajte čerstvý vzduch, kochajte sa nezabudnuteľným výhľadom a ochutnajte jedinečné gurmánske špeciality a domáce dezerty.
VIAC

Dovolenka počas týždňa


Potrebujete si už odpočinúť a nechce sa Vám čakať na víkend? Príďte si užiť chvíle pohody a relaxu aj počas pracovného týždňa.
VIAC

Romantik pobyt


Prekvapte svoju milovanú osobu a doprajte jej chvíle romantiky, oddychu a pokoja.
VIAC

Dámska jazda


Zabudnite na každodenné povinnosti a doprajte si relax s kamarátkami v apartmánovom domčeku, kde si pri krbe a priestrannej terase užijete dokonalú pohodu.
VIAC