Oferty specjalne

Dla naszych gości przygotowaliśmy bogaty program kulturalny, nowości, promocje i pakiety pobytowe. Nie przegap żadnej okazji i śledź nasze oferty.

Letná dovolenka na Lagúne

Príďte si užiť pohodovú dovolenku na Domaši

Májová bryndza a špargľa

Objavte originálne kombinácie tradičnej bryndze a lahodnej špargle.

Zumba® & Wellness balíček

Využite výhodný Zumba® & Wellness balíček

WELLNESS POBYT deluxe

3 dni a 2 noci pre 2 dospelé osoby 240 €

Rekreačný wellness pobyt

6 dní a 5 noci pre 2 dospelé osoby 499 €

Wellness pobyt

Zregenerujte telo i myseľ na Domaši počas neobmedzeného oddychu vo wellness centre a v plaveckom bazéne. Dýchajte čerstvý vzduch, kochajte sa nezabudnuteľným výhľadom a ochutnajte jedinečné gurmánske špeciality a domáce dezerty.

Dovolenka počas týždňa

Potrebujete si už odpočinúť a nechce sa Vám čakať na víkend? Príďte si užiť chvíle pohody a relaxu aj počas pracovného týždňa.


SENIOR pobyt 55+

Hľadáte originálny darček pre svojich rodičov či starých rodičov? Doprajte im jedinečný zážitok v podobe oddychu a pokoja v okolí prekrásnej prírody.

ROMANTIK pobyt

Prekvapte svoju milovanú osobu a doprajte jej chvíle romantiky, oddychu a pokoja.

Dámska jazda

Zabudnite na každodenné povinnosti a doprajte si relax s kamarátkami v apartmánovom domčeku, kde si pri krbe a priestrannej terase užijete dokonalú pohodu.


Regional Card

Karta zniżkowa jest przeznaczona dla mieszkańców regionu i gości Hotelu Zelená Lagúna. Kartę można otrzymać, delektując się potrawami naszej kuchni, korzystając z komfortowych pokoi lub kompleksu wellness.