Sonderangebote

Auf unsere Gäste warten ein reiches Kulturprogramm, verschiedene Neuerungen, Aktionen und Pakete. Lassen Sie sich keine besondere Gelegenheit entgehen und verfolgen unser Angebot.

Letná dovolenka na Lagúne

Príďte si užiť pohodovú dovolenku na Domaši

Májová bryndza a špargľa

Objavte originálne kombinácie tradičnej bryndze a lahodnej špargle.

Zumba® & Wellness balíček

Využite výhodný Zumba® & Wellness balíček

WELLNESS POBYT deluxe

3 dni a 2 noci pre 2 dospelé osoby 240 €

Rekreačný wellness pobyt

6 dní a 5 noci pre 2 dospelé osoby 499 €

Wellness pobyt

Zregenerujte telo i myseľ na Domaši počas neobmedzeného oddychu vo wellness centre a v plaveckom bazéne. Dýchajte čerstvý vzduch, kochajte sa nezabudnuteľným výhľadom a ochutnajte jedinečné gurmánske špeciality a domáce dezerty.

Dovolenka počas týždňa

Potrebujete si už odpočinúť a nechce sa Vám čakať na víkend? Príďte si užiť chvíle pohody a relaxu aj počas pracovného týždňa.


SENIOR pobyt 55+

Hľadáte originálny darček pre svojich rodičov či starých rodičov? Doprajte im jedinečný zážitok v podobe oddychu a pokoja v okolí prekrásnej prírody.

ROMANTIK pobyt

Prekvapte svoju milovanú osobu a doprajte jej chvíle romantiky, oddychu a pokoja.

Dámska jazda

Zabudnite na každodenné povinnosti a doprajte si relax s kamarátkami v apartmánovom domčeku, kde si pri krbe a priestrannej terase užijete dokonalú pohodu.


Regional Card

Vorteilhafte Rabattkarte für Landsleute des Hotels Zelená Lagúna. Sie erhalten die Karte bei Ihrem Besuch, um unser ausgezeichnetes Essen zu genießen, sich in unserer Wellnesswelt verwöhnen zu lassen oder um den Komfort unserer Zimmer zu genießen.